Případové studie

Digitalizace dokumentů a jejich zpracování

Projekt byl financován z výzvy 89 OP LZZ a jeho cílem byla analýza možností digitálního archívu a digitalizace dokumentů v prostředí městkého úřadu.

Strategie rozvoje města

Projekt byl financován z výzvy 89 OP LZZ a jeho cílem bylo zpracování strategi rozvoje města. Samotný název strategie rozvoje města zní vznešeně, ale co si pod tímto pojmem představit? Co vlastně znamená strategické řízení v praxi?

Proklientská orientace úřadu

Projekt byl financován z výzvy 89 OP LZZ a jeho cílem bylo zlepšení a optimalizace klientských procesů v rámci veřejné správy v prostředí městského úřadu zejména s ohledem na řízení kvality práce.

Studie ke stažení v PDF

Analýza licenční politiky a souvisejících procesů

Projekt byl financován prostřednictvím OPPI a jeho cílem bylo stanovení optimální politiky pro řešení komplexního privátního cloudu.

Studie ke stažení v PDF

Strategie, řízení kvality, procesní a projektové řízení

Projekt byl financován z výzvy 53 OP LZZ a jeho cílem bylo zavedení moderních řídících metod do praxe v rámci veřejné správy v prostředí městského úřadu.

Studie ke stažení v PDF

Zpracování výběrového řízení, studie proveditelnosti a projektových dokumentů

Cílem projektu byla příprava projektu techologického centra financovaného z dotačního titulu výzvy IOP 06.

Studie ke stažení v PDF

Pomoc při realizaci vědecko technického projektu

Cílem konzultace bylo navržení podpory po IT stránce včetně návrhu na stavebně technickou připravenost obejktu. V rámci dalších prací jsme připravili definici konfigurace superpočítače a vytvoření podkladů pro výběrové řízení včetně další parametrů z hlediska technického řešení.

Studie ke stažení v PDF

Informační strategie, rozvoj IT a vedení projektu

Cílem projektu bylo komplexní a systémová konzultace rozvoje a moderniazci podpory služeb finančního ústavu.

Informační strategie města

Cílem projektu bylo zpracování informační strategie pro město a definice možností podpory cílů města informačními technologiemi

Řešení interní firemní komunikace

Řešení bezpečné vnitrofiremní komunikace pomocí redakčního a publikačního systému IDEAPOINT ve společnosti Home Credit.

Studie ke stažení v PDF

Podpora rozhodnutí o nejvhodnějším řešení

Cílem konzultace byla pomoc při výběru nejvhodnějšího dodavatele pro podporu podnikatelského záměru.

Zhodnocení projektového záměru

Cílem konzultace byla pomoc při stanovení a rozboru projektového záměru vyhledávání a zpracování nestrukturovaných dat.

Řešení pro spedici

Výsledkem tohoto projektu je komplexní informační systém postavený na míru spediční společnosti disponující základní funkcionalitou klíčovou pro segment podnikání, stavovým workflow, CRM nástavbou, manažerskými přehledy a integrací na základní ekonomické systémy. Součástí dodávky je i integrace na webovou prezentaci a její správa pomocí redakčního systému.

Studie ke stažení v PDF

Vedení projektu a architektura řešení

Jako subdodavatel jsme navrhovali architekturu řešení při realizaci projektu bezpečnosti potravin RASFF.

Studie ke stažení v PDF

Analýza a sběr dat pro registr komunálních symbolů

Subdodávka do projektu pro Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR vytvoření Registru komunálních symbolů.