Společnost HCM Computers, s.r.o.

Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci

Společnost HCM Computers s.r.o. je česká konzultační a vývojová společnost zaměřená na poskytování služeb týkajících se strategického poradenství, procesního a projektového řízení a jeho optimalizace v návaznosti na informační technologie, zajištění dotačního managementu. Byla založena roku 1999 a to té doby neustále rosteme.

Grafický motiv

Firma se v v úvodu etablovala na trhu jako specializovaná konzultační společnost. Přinášíme řešení pro významné české společnosti, které jim pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují konkurenceschopnost. Kvalitu poskytovaných služeb garantují získané zkušenosti z projektů a to jak v komerční tak i veřejné sféře.

Společnost se zaměřuje na tři základní pilíře naší činnosti:

• Strategie rozvoje a řízení
  • Zabezpečení dotací od získání prostředků až do ukončení projektu
  • Vývoj a customizace produktů a technický dozor investora v oblasti ICT

Pro více informací navštivte stránku Naše služby

Pro informace o způsobu zpracování našich zakázek navštivte stránku Případové studie

Tématické okruhy našich služeb, kde Vám můžeme nabídnout spolupráci. Služby

Projekty vyžadující kooperaci různých odborností

Moderní doba s sebou přináší komplexní problémy k řešení, které vyžadují značně vyšší stupeň kooperace mezi různými odbornostmi. Jedná se o projekty doslova a do písmene na klíč, kdy je nutné koordinovat činnost a pracovní postupy v různých oborech lidské činnosti. Vzhledemk k našim dlouholetým zkušenostem z různých projektů jsme plně schopni zajistit řízení i velmi složitých projektů značného rozsahu.

Najdeme pro Vás to správné řešení!

Potřebuji pomoc

Poslední aktuality Starší aktuality

Máte strach ze škody?

Naše společnost je pojištěna na výši přímé škody způsobené klientům do výše 10 miliónů korun a 1 milion korun následné škody.

Bezpečná komunikace

Pro bezpečnou komunikaci a správu know-how v rámci organizace je k dispozici nová verze produktu Hidden Privacy

Dozvědět se více

Nové výzvy

Plánujete požádat o dotaci z některých plánovaných výzev na programovací období 2015 - 2020?

Obraťte se na nás