Společnost HCM Computers, s.r.o.

Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci

Společnost HCM Computers s.r.o. je česká konzultační a vývojová společnost zaměřená na poskytování služeb týkajících se strategického řízení, tvorby strategických dokumentů, procesního a projektového řízení a jeho optimalizace v návaznosti na informační technologie, služeb technického dozoru pro ICT projekty, vytvoření návrhu architektury informačního systému a zajištění souvisejících služeb dotačního managementu. Byla založena roku 1999 a to té doby neustále rosteme.

Grafický motiv

Firma se hned po založení etablovala na trhu jako specializovaná konzultační společnost. Přinášíme řešení pro významné české společnosti, které jim pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují konkurenceschopnost. Kvalitu poskytovaných služeb garantují získané zkušenosti z projektů a to jak v komerční tak i veřejné sféře.

Mezi naše zákazníky patří jak významné veřejnoprávní korporace, tak úspěšné komerční společnosti. Přínášíme řešení, které jim pomáhají plnit jejich náročné cíle. Kvalitu poskytovaných služeb garantují získané zkušenosti z projektů, a to jak v komerční sféře, tak ve veřejné správě.

Máme zkušenosti s projekty na Slovensku a v Latinské Americe.

Společnost se zaměřuje na tři základní pilíře naší činnosti:

• Strategie rozvoje, tvorba strategických dokumentů, optimalizace procesů a řízení projektů včetně vývoje metodik
  • Zabezpečení podory z fondů od získání prostředků až do ukončení projektu včetně jeho administrace a komunikace s řídícími orgány
  • Vývoj a customizace produktů, architekura informačního systému a technický dozor investora v oblasti ICT

Pro více informací navštivte stránku Naše služby

Pro informace o způsobu zpracování našich zakázek navštivte stránku Případové studie

Tématické okruhy našich služeb, kde Vám můžeme nabídnout spolupráci. Služby

Projekty vyžadující kooperaci různých odborností

Moderní doba s sebou přináší komplexní problémy k řešení, které vyžadují značně vyšší stupeň kooperace mezi různými odbornostmi. Jedná se o projekty doslova a do písmene na klíč, kdy je nutné koordinovat činnost a pracovní postupy v různých oborech lidské činnosti. Vzhledemk k našim dlouholetým zkušenostem z různých projektů jsme plně schopni zajistit řízení i velmi složitých projektů značného rozsahu.

Najdeme pro Vás to správné řešení!

Potřebuji pomoc

Poslední aktuality Starší aktuality

Máte strach ze škody?

Naše společnost je pojištěna na výši přímé škody způsobené klientům do výše 10 miliónů korun a 1 milion korun následné škody.

Strategické dokumenty

Plánujete vytvoření rozvojových strategických dokumentů? Rozvoj města, informačního systému nebo plánujete být Smart City? Naše znalosti ve Vašich službách.

Nové výzvy

Plánujete požádat o dotaci z některých plánovaných výzev na programovací období 2014 - 2020?

Obraťte se na nás