20 let na trhu

Naše společnost začíná 20 rok na trhu. Děkujeme všem klientům za důvěru a využití našich služeb.

Rosteme s Vámi!

Velmi významně jsme rozšířili portfolio našich klientů a regionální rozsah.

Děkujeme.

Zprocovali jsme úspěšně projekty ve výzvě 33 OPZ

V projektech podpořených z výzvy 33 OPZ jsme vytvářeli strategie rozvoje města nebo segmentové strategické dokumenty, dalším městům jsme pomáhali s administrací projektů.

Umístili jsme mezi prvními ve výzvě IROP zaměřených na ICT

Ve výzvách IROP zaměřených na ICT jsme se počtem žádostí umístili mezi prvními a tím jsme potvrdili naši pozici renomované společnosti v oboru.

Výzva C2 OPLZZ

Ve výzvě C2 OPLZZ jsme pro všechny naše klienty získali granty na podporu činnosti sociálně – právní ochrany dětí.

Nové tváře v našem týmu

Vzhledem k rozšíření našich aktivit jsme rozšířili tým o nové kolegy

Sponzorujeme nekomerční aktivity

Sponzoringem jsme opět letos podpořili nekomerční aktivity

Poslední aktuality Starší aktuality

Máte strach ze škody?

Naše společnost je pojištěna na výši přímé škody způsobené klientům do výše 10 miliónů korun a 1 milion korun následné škody.

Strategické dokumenty

Plánujete vytvoření rozvojových strategických dokumentů? Rozvoj města, informačního systému nebo plánujete být Smart City? Naše znalosti ve Vašich službách.

Nové výzvy

Plánujete požádat o dotaci z některých plánovaných výzev na programovací období 2014 - 2020?

Obraťte se na nás